Hakkımızda

Hakkımızda

Aknet Nakliyat, 1980 yılında evden eve nakliyat sektöründe bütünleşik hizmet anlayışıyla kurulmuş bir firmadır. AKNET evden eve nakliyat, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Aknet Nakliyat, kendi araçları ve ileri teknolojik ekipmanlarıyla donatılmıştır. Modern nakliye filosu ve organize yapısıyla evden eve taşımacılık sektöründe lider konumdadır. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde güvenilir bir tercihtir.

Aknet evden eve nakliyat, İstanbul, Ankara, İzmir ve Türkiye genelinde hızlı ve güvenli nakliyat hizmeti sunmaktadır. Güçlü kadrosu ve ekipmanlarıyla sektördeki taleplere etkili bir şekilde yanıt vermektedir.

Aknet Nakliyat olarak, müşterilerimize her geçen gün artan potansiyelimizle kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimizin referanslarıyla daha da büyümeyi hedefliyoruz.

Aknet Nakliyat, genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile şehir içi ve şehirler arası nakliyat sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur.

Teklif Al

Sizinle iletişime geçebilmemiz için proje formumuzu doldurmanız yeterlidir.